Статті про більярд

Більярдні столи для гри в американський пул

Американський пул, один з видів лузного більярду, був винайдений зовсім нещодавно, на межі ХІХ-ХХ століть. У 1987 році американець ірландського походження, гравець і фабрикант Майкл Фелан отримав дозвіл на виготовлення більярдного столу з лузами нового типу.
Він же встановив і нову систему правил, яка підлаштовується під основних своїх гравців - робочий клас.


Читати більше читати далі... Більярдні столи для гри в американський пул

Більярдні столи для російської піраміди

Перше, що повинен зробити майбутній власник столу - знайти приміщення досить великої площі. Гра професійного рівня, всі змагання і комерційні зустрічі можуть проводитися тільки на 12-ти футових столах.
Для тих, хто мріє про великі турнірних перемогах, такий стіл є необхідністю.


Читати більше читати далі... Більярдні столи для російської піраміди

Как правильно установить стол для бильярда?

Первым делом при размещение бильярдного стола необходимо соблюсти все условия, для того, чтобы достичь максимального комфорта во время игры. Для этого необходимо рассчитать свободную зону вокруг стола, а также возможность свободного перемещения во время игры.


Читати більше читати далі... Как правильно установить стол для бильярда?

Інтер'єр кімнати для більярду

У всіх пристрасних шанувальників такої чудової гри як більярд нерідко виникає бажання обзавестися своєю власною більярдною кімнатою, щоб весь вільний час віддаватися улюбленому захопленню. Якщо ж така можливість є, то слід продумати до дрібниць зовнішній вигляд більярдної.


Читати більше читати далі... Інтер'єр кімнати для більярду

Как правильно установить стол для бильярда?

Первым делом при размещение бильярдного стола необходимо соблюсти все условия, для того, чтобы достичь максимального комфорта во время игры. Для этого необходимо рассчитать свободную зону вокруг стола, а также возможность свободного перемещения во время игры.


Читати більше читати далі... Как правильно установить стол для бильярда?

Как ухаживать за бильярдным столом

Стол для игры в бильярд подвержен частым загрязнениям, каким бы качественным ни было сукно. Меловая крошка, грязь и пыль, пролитые напитки, пот – все это сказывается на покрытии стола, а соответственно, на самой игре.


Читати більше читати далі... Как ухаживать за бильярдным столом

Реставрація столів для гри в більярд.

Наша компанія «« Галицькі більярди »» надає величезний спектр високоякісних послуг з комплексного обслуговування більярдних столів. Так само надаємо послуги з реставрації більярдних столів як нових, так і зроблених в минулі десятиліття і навіть століття.


Читати більше читати далі... Реставрація столів для гри в більярд.

Освітлення для більярдної кімнати

Більярд - це відносно повільна гра, що вимагає великого рівня концентрації. Якісне освітлення більярдної кімнати - гарантія не тільки хорошої гри, але і відсутність шкоди для очей. Занадто слабке або невірно виставлене освітлення призводять до швидкого стомлення очей, а отже, і до помилок у прицілюванні і помилок в ударах. Ось чому більярдний світильник слід вибирати враховуючи особливості природного та штучного освітлення приміщення.


Читати більше читати далі... Освітлення для більярдної кімнати

Столи під замовлення «Галицькі більярди»

фабрика «Галицькі більярди» протягом багатьох років займається виготовленням столів дуже високої якості. Це можуть бути унікальні моделі з дерева, каменю, металу, з тканиною будь-якої фактури і кольору.


Читати більше читати далі... Столи під замовлення «Галицькі більярди»

Що потрібно знати при купівлі більярду

На стадії вибору більярдного столу або перед тим, як зробити замовлення в салоні-магазині вузької спеціалізації та перед оформленням замовлення на доставку, радимо вам прислухатись до нашої поради та взяти на озброєння корисні рекомендації та поради досвідчених тренерів, виробників і звичайно самих гравців.


Читати більше читати далі... Що потрібно знати при купівлі більярду

Кулі для більярду. Які краще?

З того моменту, коли зароджувалися перші прототипи гри в більярд, люди почали шукати підходящий матеріал для більярдних куль, які могли б продемонструвати всю механіку гри, яка повинна бути близька до ідеальної. Метал, камінь, тривалий час використовували для виготовлення куль слонову кістку, поки хімічні відкриття не привели до появи спеціальних пластмасових сплавів.


Читати більше читати далі... Кулі для більярду. Які краще?

Як вибрати стіл для більярду?

На нашому сайті Ви зможете знайти широкий асортимент столів для більярда. Відомо, що більярдний стіл є досить дорогою і складною конструкцією, тому, щоб вибрати саме необхідний, потрібно знати його основні елементи.


Читати більше читати далі... Як вибрати стіл для більярду?

Як вибрати кий для більярду

Гра в більярд складається з чотирьох основних елементів - гравця, столу, куль і кия. Про те, як правильно підібрати кий, для хорошої гри давайте поговоримо докладніше. Отже, при виборі кия, обов'язково зверніть увагу на якість його виготовлення, матеріал і звичайно ж зовнішній вигляд.


Читати більше читати далі... Як вибрати кий для більярду

Як вибрати хороший більярд?

   Гра в більярд допомагає підтримувати весь організм в хорошому тонусі. Оскільки в ній беруть участь всі частини тіла. До того ж більярд виробляє хороший окомір і координацію рухів. Крім активного відпочинку можна отримати порцію здорового адреналіну і позитив у спілкуванні з партнером.


Читати більше читати далі... Як вибрати хороший більярд?

© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду