Статьи про бильярд

Інтер'єр кімнати для більярду

a:2:{i:1;s:29:

У всіх пристрасних шанувальників такої чудової гри як більярд нерідко виникає бажання обзавестися своєю власною більярдною кімнатою, щоб весь вільний час віддаватися улюбленому захопленню. Якщо ж така можливість є, то слід продумати до дрібниць зовнішній вигляд більярдної.

Приміщення для більярдної кімнати має бути просторим, з гарним освітленням, а також добре опалювальним в холодну пору року.

Звичайно, важливою складовою будь якого більярдного залу є стіл, але і це не найголовніше. Для початку потрібно вибрати стиль інтер'єру приміщення. Також слід відразу визначити, які функції, поряд з основною - розважальною, виконуватиме більярдна кімната. Все залежить від ваших уподобань.

Вдалим може стати рішення об'єднати більярдну кімнату з їдальнею або у вітальній кімнаті. В першу чергу це істотно заощадить дорогоцінні квадратні метри житла. По-друге, сучасні виробники намагаються виготовляти функціональні меблі. Це стосується і деяких моделей більярдних столів, складний механізм яких дозволяє трансформувати ігрову зону в обідню і навпаки. Подібне дизайнерське рішення все більше набуває популярності. Це стане особливо актуально для тих квартир і будинків, де планування умовно поділено на зону відпочинку, робочу зону і т.п.

Класика жанру - об'єднання більярдної кімнати і робочого кабінету. Ця тенденція йде своїм корінням у часи царських осіб і аристократів. Вибравши такий варіант в якості інтер'єру більярдної кімнати, варто витримати стиль, відповідний обраній епосі. У ті часи в моді була розкіш. Добротні меблі з масиву цінних порід дерева, єдині у своєму роді свічники, шкіряні крісла - все це характерні риси стилю життя еліти того часу. Такий варіант припаде до душі тим, хто вважає за краще проводити ділові переговори в неформальній обстановці.

Якщо площа приміщення дозволяє, то варто розділити більярдну кімнату на умовні зони: зона ігри, зона для відпочинку і барна зона. Для максимальної зручності гравців у зоні гри не повинно розташовуватися нічого, крім більярдного столу. Після зіграної партії в більярд, гостям можна запропонувати відпочити і поспілкуватися. Таким затишним куточком стане зона відпочинку з м'якими диванами, кріслами і невеликим столиком. Зона бару припаде до душі самим затятим шанувальникам спортивних матчів та азартних ігор. У інтер'єр цієї зони досить вдало впишеться барна стійка. Це дизайнерське рішення особливо актуальне для тих приміщень, де цінується кожен квадратний метр.

Вибираючи місце для майбутньої більярдної кімнати, не варто забувати і про навантаження, яке вона буде чинити на підлогу. Якщо є сумніви в надійності плит перекриття в будинку, варто розташувати більярдну на першому поверсі. Облаштовуючи більярдну кімнату, слід подумати і про звукоізоляцію, щоб уникнути справедливого гніву сусідів чи домочадців. З тих же міркувань слід обирати і підлогове покриття. Використання паркетної дошки або керамічної плитки буде абсолютно непрактичним при створенні інтер'єру більярдної. У даному випадку варто звернути свою увагу на ковролін або килими.

У наш час вибір матеріалів для оздоблення стін не представляє особливої складності. Однак створення інтер'єру більярдної кімнати і тут має свої відмінності. Одним з найбільш популярних матеріалів для оздоблення стін є пробка або дерево. По-перше, це екологічно чистий матеріал, що володіє підвищеною звукоізоляцією, що робить його незамінним для більярдної кімнати.
По-друге, дерево має особливу міцність, у догляді невибагливо, а також вдало вписується в загальний стиль обранного інтер'єру.

Особливу увагу слід приділити освітленню більярдної кімнати, зокрема столу для більярда. Високі стелі є невід'ємною частиною комфортного інтер'єру ігрової зони.

Для створення справжнього духу змагань і атмосфери азартної гри, слід продумати все до дрібниць, оскільки саме вони надають інтер'єру закінчений вигляд. Це можуть бути різні аксесуари на ігрову тематику, наприклад, важливі нагороди: кубки, медалі, грамоти. Годинники, дзеркало, декоративні панно - все це важливі складові майбутнього інтер'єру більярдної кімнати.


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду