Статьи про бильярд

Більярдні столи для російської піраміди

a:2:{i:1;s:39:

   Перше, що повинен зробити майбутній власник столу - знайти приміщення досить великої площі. Гра професійного рівня, всі змагання і комерційні зустрічі можуть проводитися тільки на 12-ти футових столах. Для тих, хто мріє про перемоги на великих турнірах, такий стіл є необхідністю. Любителі, насамперед цінують у грі задоволення, можуть обмежитися 11-ти, 10-ти і 9-ти футовими столами. Цей вибір варто зробити і в тому випадку, якщо кількість наявних квадратних метрів обмежена. Столи менші за розміром роблять гру не азартною, так як кладка куль в цьому випадку значно спрощується.

   Російська піраміда вимагає високі вимоги до міцності столу. Пов'язано це з тим, що багато сучасних гравці віддають перевагу сильнії атакуючій ударній техніці. На зібраному столі повинна бути дотримана строгість луз і профілю бортової гуми, це забезпече легке проходження куль при виконанні ударів. Фахівці віддають перевагу столів, виготовлених з цілісного масиву деревини порід червоного дерева, таких як махагон і мербау. Використання породи дерева, що відноситься до тієї природної зони, де буде експлуатуватися стіл, вбереже його від розсихання і викривлення.

   Стіл повинен мати гарне ігрове покриття. Для цієї мети більш за все підходить натуральний сланець (ардезія). Плита зі сланцю покривається професійним сукном. Яким може бути Iwan Simonis або Tournament. Таке сукно відрізняється довговічністю, має ідеальне співвідношення вовни і нейлону, яке дозволяє надавати руху кулі правильну траєкторію.

   Борти столу, скоби луз повинні відрізнятися особливою міцністю, так як піддаються сильним ударам в ході гри. Наявність спеціальних жолобків, передбачених у конструкції луз і необхідних для ската куль, полегшує повторне введення куль в гру.

   Російський більярд - це прихильність класичним традиціям, мужня боротьба за кожну кулю. Така гра повинна проводитися з використанням гідного обладнання. Невисока ціна столу говорить про те, що при його виготовленні використовувалися неякісні матеріали. Дуже швидко такий стіл зажадає регулярного не дешевого ремонту.


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду