Статьи про бильярд

Більярдні столи для гри в американський пул

a:2:{i:1;s:43:

   Американський пул, один з видів лузного більярду, був винайдений зовсім нещодавно, на межі ХІХ-ХХ століть. У 1987 році американець ірландського походження, гравець і фабрикант Майкл Фелан отримав дозвіл на виготовлення більярдного столу з лузами нового типу. Він же встановив і нову систему правил, яка налаштована під основних своїх гравців - робочий клас.

   Розроблені пуловскі столи з лузами більше, ніж кулі, зробили гру в пул простіше, ніж звичайний більярд, але разом з тим, додали новій грі швидкість, легкість, видовищність і демократичність, вгадавши основні потреби простого народу. Незважаючи на те, що спочатку американський пул не був грою аристократів, але саме багатії зробили пул азартною грою (стали робити грошові ставки), не зумівши встояти перед її барвистістю і непередбачуваністю.

   У наші дні стиль - гра в американський пул завойовує все більшу і більшу популярність в цілому світі. Цьому успіху особливу роль зіграв більярдний стіл розроблений для гри в американський пул, а саме особливість його будови: він відрізняється невеликим розміром (7-9 футів) і зручними широким лузами (4,5 - 5 дюймів). Компактність і мобільність - основна перевага пуловського столу. І правда, його без проблем можна встановити в невеликих приміщеннях (чого не скажеш про громіздкі, класичні, професійні моделі), і навіть для домашніх тренувань у себе в кімнаті, не турбуючись, що стіл не влізе. Основними критеріями при покупці столу для американського пулу є модель ігрової основи поля, висота бортів, якість бортової гуми і види луз.

   Раніше основа ігрового поля виготовлялася з різних матеріалів: дерева, мармуру, металу та ін, сучасні ж виробники прийшли до висновку, що кращим може бути тільки сланець - міцний камінь з волокнистої, а не кристалічної, структурою і надійними амортизуючими властивостями.

   Що стосується сукна, то кожному виду більярду притаманний певний вид матерії. Так для американського пулу вибираємо сукно більш щільне і товсте, і, звичайно ж, у відомих, перевірених майстрів. Крім того, існує тенденція купувати сукно яскравих нестандартних кольорів.

   Особливу увагу звертаємо на бортову гуму і в тому числі на її профіль, який повинен відповідати саме грі в пул, в якій особливу важливість мають удари від борта. Існують лузи декількох типів: класичні у вигляді сітки, з скатами і лузи закритого типу. Якщо ви зупинилися на другому варіанті, то будьте готові забезпечити сусідам тишу, не турбуючи їх гучним скачуванням куль.

   Було б дивним, якщо американський пул з його демократичністю не подарував би нам настільки безліч захоплюючих різновидів ігор: «вісімка», «дев'ятка», «десятка», «стрейт пул», «ротація», «гра в одну лузу» та ін..

   Безсумнівно, гра в американський пул гарантує вам яскраву, неординарну, захоплюючу насолоду!


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду