Статьи про бильярд

Як вибрати хороший більярд?

a:2:{i:1;s:27:

   Гра в більярд допомагає підтримувати весь організм в хорошому стані. Оскільки в ній беруть участь всі частини тіла. До того ж більярд виробляє хороший окомір і координацію рухів. Крім активного відпочинку можна отримати порцію здорового адреналіну і позитив у спілкуванні з партнером.

Якщо не влаштовує шум і суєта громадської більярдної-можна подумати про придбання свого столу для гри в більярд. Вибір якого, дуже відповідальне завдання, тому що більярдний стіл - найголовніший предмет у цій грі. І від його якості буде залежати ступінь задоволення, отриманого при грі.

   Основною деталлю столу для більярда є дерев'яна рама, виготовлена з цінних та твердих порід дерева, покритих безліччю шарів спеціальних лаків, для збільшення терміну служби. Важливим фактором є і підтримка мікроклімату в більярдній кімнаті, з постійною вологістю і температурою.

   Кращою основою для більярдного столу послужить плита зі сланцю, надійного перевіреного матеріалу. Зверху плити рівномірно натягується спеціальний вид тканини, що складається з шерсті та нейлону. Від її якості залежить легкість і точність пересування куль. На борти більярдного столу клеїться гума, що має однакову жорсткість по всій довжині. По кутах закріплюються лузи, для уловлювання куль.

   Основа під стіл повинна бути міцною і надійною, щоб витримати вагу важкого столу. Від якості основи надалі залежить стійкість стола. До того ж він повинен мати строго горизонтальний рівень, який є заполукою точності більярдного столу. Для захисту підлоги від падіння куль і створення затишної обстановки на підлогу укладається м'який ковролін.

   Освітлення встановлюється прямо над столом, таким чином, щоб не осліпити очі гравців і не відкидати тінь на поверхню більярдного столу. У більярдній кімнаті, для створення затишного інтер'єру можна встановити стіл для напоїв і кілька крісел для відпочинку, в тон більярдного столу. На вікнах вішаються оксамитові, щільні портьєри, які створять комфортні умови для гри в більярд.


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду