Статьи про бильярд

Як вибрати кий для більярду

a:2:{i:1;s:27:

Гра в більярд складається з чотирьох основних елементів - гравця, столу, куль і кия. Про те, як правильно підібрати кий, для хорошої гри давайте поговоримо докладніше.  
 Отже, при виборі кия, обов'язково зверніть увагу на якість його виготовлення, матеріал і звичайно ж зовнішній вигляд.

  Купівля власного більярдного кия є відповідальним кроком для кожного любителя більярду. Щоб радість від довгоочікуваного придбання не захмарилася подальшою ненадійною поведінкою у ваших руках, і щоб надалі не хотілося розламати «цю палицю» об стіл, слід притримуватись елементарних правил, які дозволять ретельно підійти до вибору.
 
По-перше, визначитися з сумою, яку ви готові виділити на покупку, по-друге, визначитися з видом гри в більярд, під який ви купуєте кий і своїми амбіціями в цьому виді як гравця.

Якість виготовлення більярдного кия перевірити дуже легко - досить покласти його на стіл і прокатати кілька разів. Хороший кий не повинен підстрибувати і трястися, він повинен котитися рівномірно. Також при виборі кия важливі його ігрові параметри - довжина, вага, баланс, діаметр наклейки і т.д. вони підбираються індивідуально, враховуючи антропометричні дані конкретного гравця і його переваги. Гравцям початківцям в пору підійде кий поважче, який крім тренування мускулатури забезпечить новачкам почувати себе більш впевнено на більярді.

Більш досвідчені обирають легкі й короткі киї внаслідок більшої чутливості, за для можливості виробляти дуже тонкі удари, такі киї легше контролювати.

Відомо, що кожен більярдист віддає переваги певного дизайну кия, виходячи з власного смаку, з того, яким він бачить «продовження своєї руки». Не варто переплачувати за дизайн (оскільки ще одна інкрустація, навряд чи поліпшить гру цим києм), але і не слід на цьому економити настільки, що грати чимось потворним, що лише віддалено нагадує екзотичну деревину.

Наклейка - це частина більярдного кия, яка безпосередньо стикається з кулею під час удару по ньому. Чим менше діаметр наклейки, тим більшу точність і філігранність вимагає від гравця биток. Але якщо ви початківець гравець вам прекрасно підійде звичайна стандартна наклейка.

При виборі кия керуйтеся правилом - чим простіше конструкція кия, тим він надійніший.

Так чи інакше, кий перевіряється в грі - якщо ви граєте їм легко, він зручно лежить у ваших руках. Якщо від удару кулі котяться в намічену лузу - це означає, що це той самий кий, який вам потрібен.


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду