Статьи про бильярд

Столи під замовлення «Галицькі більярди»

a:2:{i:1;s:40:

В данний час на ринку представлений дуже широкий вибір більярдних столів різноманітних моделей і розмірів. Проте вибрати модель, яка буде повністю відповідати Вашій вимозі досить проблематично.

фабрика «Галицькі більярди» протягом багатьох років займається виготовленням столів дуже високої якості. Це можуть бути унікальні моделі з дерева, каменю, металу, з тканиною будь-якої фактури і кольору. Для будинку або більярдного клубу, фахівці фабрики зроблять ексклюзивний стіл, який буде повністю відповідати Вашим бажанням і смаку за індивідуальним ескізом та замовленням.

Купуючи серійний більярдний стіл, часто виникає проблема з його розміщенням в кімнаті. Через невідповідність розмірів порушується процес гри, доводиться враховувати виступаючі колони, кути і т.п. Професіонали фабрики «Галицькі більярди» дотримуються всі задані розміри, завдяки чому стіл буде ідеально відповідати Вашій більярдній кімнаті. У замовленні враховується бортова гума, тип ігрової основи, луз та інші деталі, завдяки чому Ви зможете насолодитися професійною грою.

Наша продукція високої якості і відповідає всім вимогам сучасного професійного більярду. На всі товари надається гарантія та пост гарантійне обслуговування за спеціальною ціною.


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду