Статьи про бильярд

Освітлення для більярдної кімнати

a:2:{i:1;s:34:

Більярд - це відносно повільна гра, що вимагає великого рівня концентрації. Якісне освітлення більярдної кімнати - гарантія не тільки хорошої гри, але і відсутність шкоди для очей. Необхідний ефект додадуть тільки спеціальні світильники для більярда.

Для відмінної гри треба ретельно підбирати тільки якісні світильники, які б відповідали всім параметрам, встановленим при грі в більярд. При встановленні світильника необхідно, перш за все, переконатися у відсутності відблисків і тіней на сукні й кулях. Цей факт позбавляє можливостей відволіктися при грі. Освітлення більярдної кімнати повинно оздоблюватись лампочками з матовим покриттям, які розсіюють світло. Таке освітлення буде ідеальним.

Щоб правильно вибрати і купити світильник для більярду, потрібно його грамотно підібрати у співвідношенні до розміру столу. Для невеликих столів аматорського класу сім-вісім футів потрібна лампа для більярда, оснащена двома-трьома плафонами. Столи середніх розмірів (9-10 футів) освітлюються більярдними світильниками з трьома-чотирма плафонами, а професійним двенадцатіфутові столи мають освітлюватись світильниками з п'ятьма-шістьма плафонами. Зверніть увагу, дешевше обійдеться покупка більярдного світильника для пуловском столу і малогабаритного більярдного столу для російської піраміди. Освітлення професійних росіян і снукерних столів буде трохи дорожче.

Світильники для більярду в основному знаходяться на штанзі, а їх кількість залежить від розміру більярдного стола. Освітлення при грі важливе, як і наявність якісних куль, київ, столу. Все має відповідати не тільки вимози гри, але і дизайну столу, гармоніювати з інтер'єром кімнати.

Незалежно від того, чи вибрали ви традиційний більярдний світильник з його лаконічною естетикою або декоративну лампу для більярду, крім важливих функцій з освітлення ваших перемог на зеленому сукні, він також є однією з найважливіших деталей інтер'єру. Більярдний світильник незвичайної форми - це те, що може додати вашій більярдній кімнаті унікальність та оригінальність.

Сьогодні великий вибір світильників, вони відповідають всім вищезазначеним вимогам. Так, якщо більярдна кімната виконана в сучасному стилі, то відмінно впишеться незграбний сучасний світильник. Якщо ж в кімнаті домінує класика, то можна вибрати освітлення з прикрасами та з елементами ковки. Шанувальники більярду можуть оцінити гідне освітлення більярдної кімнати за допомогою світильників EVERGREEN, CLASSIC та ПРЕСТИЖ. Всі види світильників мають від трьох до шести плафонів.

Встановлення правильного і якісного світильника є запорукою відмінної гри і приємного проведеного часу.


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду