Статьи про бильярд

Реставрація столів для гри в більярд.

a:2:{i:1;s:37:

Наша компанія « « Галицькі більярди »» надає величезний спектр високоякісних послуг з комплексного обслуговування більярдних столів . Так само надаємо послуги з реставрації більярдних столів як нових, так і зроблених в минулі десятиліття і навіть століття .

 

Як би ми з вами не намагалися вберегти свій більярдний стіл , час зробить своє. Бортова гума , лузи , полотно столу все це зношується , добре , якщо ваш стіл нового покоління , а якщо він зроблений в 50 року минулого століття , йому потрібна нова декоративна різьба нове посилення , та й полотно теж.

 

У наших фахівців компанії , є великий досвід з реставрації більярдних столів , для того що б повернути первісний вигляд , може бути не достатньо лише заміни полотна або бортиків , доводиться іноді міняти і всю комплектацію. Ми вже згадували , що наші фахівці «професіонали - реставратори » можуть відрегулювати кам'яні плити ігрового поля , ми з легкістю можемо підібрати первісний колір (лак) вашого столу , при вашому бажанні ми так само можемо поміняти опорні ноги столу і додати їм будь-яку форму ( візерунок по різьбі ) . Рекомендується робити заміну ніг коли немає механічних пошкодженні , для удосконалення його під сучасні класичні гри ..

 

Як ми знаємо більярд як гра існує вже давно цей час ставитися до 1470 , на ті часи були інші технології та інші вимоги та вдосконалити під більш важкі сучасні кулі та динамічну, сильну сучасну манеру гри більшості гравців , просто необхідно. Але після реставрації ваш стіл прослужить ще стільки ж , скільки і раніше .

 

Пам'ятайте , що реставрація більярдного столу - це один з хороших методів надати старим традиціям гри в більярд якість і можливості сучасних технологій


Нравится

Читать все статьи о бильярде© Фабрика «Галицькі більярди» - столи для більярду, Cветильники для більярду, киї та аксесуари для більярду